Matka miliardáře Elona Muska je úspěšná modelka i v 73 letech. Co nyní prozradila ve své knize?

Když jste matkou miliardáře a vypadáte k světu, začnou si vás všímat. Maya Musk je toho důkazem.  Ve svých 73 letech je úspěšnou modelkou a pracovních nabídek jí stále přibývá.

Influencerka

Toto zaměstnání je pro ni nyní typické. Svými příspěvky a spoluprací s módními značkami ovlivňuje nákupy světoznámých značek. Stala se jednou ze tváří přerodu, kdy již na přehlídkových molech a v reklamách nevídáme jen ultraštíhlé šestnáctileté modelky, které se nám snaží prodat krém proti vráskám. Maya Musk využila všech životních situací.

Hvězdou až nyní

I když je tato dáma modelkou již od svých patnácti let, skutečně lákavé nabídky dostává až v posledních letech. Sama říká, že ji nevadí fakt, že ji obsazují jen kvůli její rodinné vazbě na Elona Muska, je ráda za každou příležitost. Vidět jsme ji tak mohli v Harper´s Bazaaru, nebo jako přední tvář projektu Cover Girl. Spolupracuje s módními domy i kosmetickými značkami.

Vydala knihu

Před časem jí vyšla kniha A Woman Makes a Plan, která zatím nebyla přeložena do češtiny. V té nabízí známá žena poradenství na dobrodružný život, krásu i úspěch. Podle čtenářských recenzí je kniha plná humoru a je velmi pravdivá. Je jasné, že tato žena si svůj úspěch dokonale užívá. Dobré vztahy mají také se svým synem, s Elonem Muskem se prý vídá velmi často.

Úspěšná modelka využívá naplno všech životních příležitostí.

Zdroj: amazon.com, biography.com. Náhledová fotografie: flickr