Mladý muž (22) promluvil o pikantní nevěře: Manželka mě podvedla s mým otcem!

Brit se rozešel s manželkou poté, co ji přistihl při nevěře se svým otcem a nyní čekají dvojčata. „Je to zvrácené, jak mi to mohl můj otec udělat?“ ptá se. Dvaadvacetiletý Declan Fuller to řekl v rozhovoru pro deník The Sun. Tvrdí, že na monitoru viděl svou stejně starou manželku Stephanii, jak se plíží do ložnice na odpolední dovádění s otcem Darrenem. Když ji konfrontoval, tvrdila, že se spolu jen dívali na Simpsonovi v televizi. Mladík však těmto slovům nevěřil. „Kdybych neměl rozum, byl by teď pod drnem,“ řekl na adresu svého otce.

Stephanie však trvala na tom, že mezi ní a jejím tchánem k ničemu nedošlo. „Já jsem Declana nepodvedla. S jeho otcem jsme se sešli asi týden poté, co mě opustil,“ prozradila. Fuller začal svou ženu podezřívat už v době, kdy se k nim loni v září nastěhoval jeho rozvedený čtyřiačtyřicetiletý otec i s jejich dvouletou dcerou Willow.

O dva měsíce později, když byl v práci, použil svůj telefon ke kontrole monitoru v jeho domě v Treherbertu v jižním Walesu. Webovou kameru však zaměřil na dveře ložnice jejího otce. „Cítím se zrazený, ale bez nich dvou je mi lépe,“ přiznal. Darren a Stephanie, oba nezaměstnaní, spolu nyní žijí v Pontygwaithu nedaleko Pontypriddu.

zdroj: The Sun, Titulní obrázek: Screenshot Facebook