Největší lajdáci podle horoskopu. Tito muži jen leží u televize. Máte taky takového?

Víte, že máte práci, ale raději byste odpočívali a lenošili. Bohužel pro některé lidi je to spíše způsob života a ne výjimečná situace. Mají energii jen na něco, po zbytek času lenoší. Kteří muži podle astrologů patří do této skupiny?

Lev

Muži narození ve znamení Lva se více zaměřují na zábavu než na zodpovědnost. Možná zbožňují záři reflektorů, která jim umožňuje být středem pozornosti, ale cesta k ní už není. Patří mezi nejlínější muže zvěrokruhu, jedinou energii vynakládají na to, aby dobře vypadali a jak uspořádat setkání, večírek nebo oslavu, kde by byli středem pozornosti. Mají přirozený šarm, ale ten jim nestačí na to, aby vynesli odpadky nebo umyli auto.

Váhy

Muži ve znamení Vah jsou poměrně čilí, ale mají rádi, když je vše příjemné a snadné. Snadno se dostanou do stresu, takže místo aby platili účty, raději je strčí na dno šuplíku. To však neznamená, že by zanedbávali svou práci. Dělají ji, když mají energii, ale není pro ně prioritou. Často se v jejich blízkosti objevuje znamení Berana, aby po nich „uklidilo nepořádek“ a udělalo práci za ně.

Střelec

Muži ve znamení Střelce mají jedinou starost, a to jak se dobře bavit. Střelci si cení své nezávislosti, zejména pokud jde o cestování a trávení volného času, takže dávají přednost životu podle svých podmínek. Proč by se měl zabývat všedními každodenními úkoly, jako je praní prádla a nakupování potravin, když může cestovat po světě? Tito muži jsou zábavní společníci, kteří vyprávějí příběhy o svých divokých dobrodružstvích, ale není na ně vůbec spolehnutí.

Vodnář

Vodnáři jsou natolik zahleděni do svého vnitřního světa, že mají problém vystoupit ze svých osobních zájmů. Pro toto znamení je také obtížné dělat věci pro druhé. Pokud je požádáte, aby vyložili myčku nebo vynesli odpadky, je více než pravděpodobné, že odmítnou. Přestože je Vodnář velmi zvídavé a inteligentní znamení zvěrokruhu, odmítá práci, která mu připadá nudná. I když mají přede dveřmi horu odpadků a dřez přetéká nádobím, raději se natáhnou na gauč a pustí si televizi.

zdroj: themindsjournal.com, Titulní obrázek: Pixabay.com/WOKANDAPIX