Nostradamovy předpovědi pro rok 2023: Třetí světová válka, přistání na Marsu, nebeský oheň a mnoho dalšího

Francouzský mystický astrolog napsal 6 338 proroctví, včetně toho, kdy, kde a jak náš svět dramaticky skončí.

I když je dávno pryč, jeho předpovědi žijí dál. Roční horoskop tvrdí, že více než 70 procent jeho proroctví se dosud naplnilo.

Nostradamovy předpovědi 2023

Světová válka

Nostradamus napsal: „Sedm měsíců Velké války, lidé mrtví kvůli páchání zla.“To bylo předpovězeno, protože konflikt na Ukrajině způsobený ruskou invazí se může ještě zvětšit, což vyústí ve 3. světovou válku.Nebo by to mohlo odkazovat na probíhající konflikt v jihovýchodní Asii mezi Čínou a Tchaj-wanem, který hrozí zatáhnout Spojené státy do děsivé jaderné války.Francouzské město Rouen bizarně vypadá, že unikne bitvě v děsivé předpovědi.“Rouen, Evreux nepadne do rukou krále,“ napsal Nostradamus.

Přistání na Marsu

Francouzský mystik tajemně hovořil o „padajícím světle na Marsu“, což naznačuje, že lidé by mohli navštívit rudou planetu v roce 2023.Elon Musk navrhl, že lidé přistanou na Marsu do roku 2029.

Nový papež

Třetí Nostradamovou předpovědí pro rok 2023 je nový papež, který nahradí Františka. Naznačil, že papež František bude posledním pravým papežem a že příští papež vyvolá skandál.Napsal: „V konečném pronásledování Svaté římské církve bude Petr Říman, který bude pást své stádo uprostřed mnoha soužení, po nichž bude město se sedmi kopci zničeno a hrozný Soudce bude soudit lid. Konec.“

Nebeský oheň

Francouzský mystik předpověděl „nebeský oheň na královské budově“.To bylo interpretováno tak, že z popela civilizace vzejde nový světový řád.Jiní následovníci Nostradama věří, že by to mohlo odkazovat na „konec časů“ nebo začátek nového světového řádu.

Nový světový řád

Nostradamova konečná předpověď pro rok 2023 hovořila o nové alianci dvou velmocí, které se spojí. Nové uspořádání bude potenciálně mezi silným mužem a slabým mužem nebo dokonce mužským a ženským vůdcem. Dobré účinky aliance však nebudou mít dlouhého trvání.

zdroj: Timesnownews.com, Titulní obrázek: Wikimedia Commons/ various – Scan from the original work, Public Domain