Nudistka začala další sezónu: Tahle holka chodí stále nahá

Pokud někdo chodí doma nahý, tento příspěvek jej potěší. Instagrammerka, která si říká A Naked Girl, se totiž pohybuje nahá téměř všude.

Nejen doma

Komu by se během teplých letních dnů nechtělo odlehčit oděv. Ale co je moc, to je příliš, řeknou si mnozí. Této instagrammerce to ale naprosto jedno a chodí si nahá tam, kde to uzná za vhodné. Samozřejmě si musí dávat pozor na různé vyhlášky a puritány, aby ji někdo nenaprášil za nevhodné chování. Jí samotné přijde nahota naprosto běžnou součástí života. Přečetla si o sobě už i v časopise – a při čtení byla, jak jinak, nahá.

Proč se obtěžovat oblečením

Dívka je z nahoty nadšená a přijde jí zbytečné, aby se zatěžovala oblečením. Například v přírodě, kde se prochází, to považuje za naprosto nadbytečnou součást dne. Naleznete ji, jak si užívá přírodních krás v okolí svého bydliště, nebo v blízkosti svého obytného vozidla.

Spousta nápadů

S nahotou jdou dělat také různé umělecké a nápadité fotografie. Je libo sbalit si kufr a vydat se jen tak na výlet do přírody? Nikdy nebyl vhodnější čas, léto je pro podobné výlety jako dělané. Možná se také odvážíte a uděláte si své vlastní nahaté fotografie. Jen nezapomeňte na své úmysly upozornit myslivce v okolí, aby si vás nespletli třeba se srnkou a z posedu nesledovali skutečně zábavnou podívanou.

Pohoda u moře

A Naked Girl se vydala také na podřeží Španělska a sledovala tam východ slunce, což byl vždy její sen. Kromě muže v traktoru, který udržoval s traktorem břeh moře, se tam podle svých slov s nikým nesetkala. Byla také nadšená, že se na pláži setkala se spoustou žen, které neměly na sobě vrchní díl plavek.

Jsme zvědaví, kam se A Nude Girl vypraví příště.

Zdroj: A Nude Girl. Náhledová fotografie: