Pamela Anderson přiznala, co jí její bývalí milenci dělali v posteli!

Prsatá Pamela Anderson je sice herečka, ale mnoho mužů ji stále vnímá jako polonahou děvku, která se nechala vyfotit pro Playboy nebo natočila kontroverzní video s Tommym Lee. Dnes však prsatá MILF bojuje proti péru a tvrdí, že filmy pro dospělé negativně ovlivňují intimní život partnerů.

Pamela Anderson je známá herečka, která se proslavila ještě více svými obtloustlými ňadry a nahými fotografiemi, zejména pro Playboy, než svými filmy. Málokdo by čekal, že tento zvláštní (pro mnoho mužů) ideál ženské krásy bude bojovat proti filmům pro dospělé, ale je to tak. Pamela veřejně přiznala, že je jí penis velmi nepříjemný, a to hlavně kvůli špatným zkušenostem, které kvůli němu měla se svými bývalými milenci.

Pamela Andersonová se v televizním pořadu This Morning přiznala, že mnohokrát zažila situaci, kdy ležela sama v posteli, zatímco někteří z jejích milenců byli v koupelně a sledovali filmy pro dospělé. Také kvůli uniklému videu s Tommym Lee ji mnoho jejích milenců vnímalo jako hvězdu, která se chová špatně v posteli. Pamela se přiznala, že ji někteří z nich bili, plivali na ni nebo jí sprostě nadávali. Tyto praktiky se však MILF nelíbily a nechtěla by je zažít znovu.

Možná má bývalá hvězda seriálu Pobřežní hlídka pravdu a péčko skutečně negativně ovlivňuje intimní život partnerského páru. Je ale také možné, že se prsatá blondýnka prostě nedokázala smířit s tím, že Charlie Harper kdysi v jedné epizodě seriálu Dva a půl chlapa řekl: „Na každou krásnou ženu připadá alespoň jeden chlap, kterého nebaví ji kartáčovat!“

zdroj: Giphy.com, Titulní obrázek: Wikimedia Commons/TobiTob – Own work