Příprava na manželský sex: Na severu Kolumbie učí otcové dospívající chlapce pravidelně obcovat s osly

Dnes pro vás máme opravdovou lahůdku. Z Cartageny, krásného hlavního města departementu Bolívar v severní části Kolumbie při pobřeží Karibského moře vám přinášíme letitou tradici costeño neboli „obcování s osly“. 

Ano, čtete správně. V jednom z nejkrásnějších koutů země, kde žijí jedny z nejkrásnějších žen v Jižní Americe, muži raději vyrážejí do polí „souložit“ osly. Nejen, že o tom mužští aktéři mluví, ale jsou na to i hrdí…

Tato tradice je v některých částech Kolumbie všeobecně známá a přijímaná jako přechodový rituál mnoha chlapců k mužství. Otcové často berou své mladé chlapce ven, aby je naučili „souložit“ s hospodářskými zvířaty. Jakmile tito mladí muži jednou „ochutnají“ styk s osly, je zřejmě těžké se ho vzdát. Bylo zaznamenáno mnoho případů, kdy ženatí muži opakovaně podváděli své ženy s osly i v dospělosti.

Je to dobré pro manželky

Kolumbijci se domnívají, že samotná praktika chlapcům velmi prospívá, protože jim poskytuje prostředek k nácviku sexu a lépe je připravuje na uspokojení jejich budoucích manželek.

Nic proti víře

Jelikož je Kolumbie extrémně katolickým národem, předmanželský nebo mimomanželský sex je krajně odmítán. Takže používání oslů je jen překvapivou skulinou pro nadrženou mládež. Věří také, že sex s osly chlapcům zvětší penis a zabrání tomu, aby se stali homosexuály.

Láska s oslem námětem pro umění

Pro obyvatele města Cartagena, významného přístavu založeného v roce 1533, je tato „kulturní praxe“ v Kolumbii tak široce akceptována, že o ní hudebníci složili písně, byla na toto téma napsána kniha a dokonce existuje festival, který oslavuje včasný „ na manželský sex“.

V jiném regionu je ale problém

Podle serveru Colombia Reports byl muž ze severu Kolumbie v roce 2012 zatčen za to, že nutil své nezletilé děti k sexu s oslem. Podle místních novin byl muž zatčen úřady v karibském departementu Sucre poté, co jeho bývalá manželka podala stížnost na údajně nedobrovolné sexuální styky obou dětí s osly.

Po vyšetřování policie zatkla 31letého podezřelého a žalobci ho obvinili ze zneužívání dětí, protože děti byly mladší 14 let, což je v Kolumbii hranice zákonného věku. Zatímco v jiných částech země je sex s osly tabu, v některých částech kolumbijské karibské oblasti je tato praxe dlouholetou tradicí.

Zdroje: colombiareports.com, frsthand.com, vice.com. Náhledová fotografie: Image by unaihuiziphotography z Freepik