Šatník podle barvy vlasů – V čem vyniknou blondýny?

Blondýny mají nespornou výhodu. Barvy jim sluší. Existují však barevné kombinace, ve kterých plavovlásky doslova zazáří. Které to jsou?

Monochromní móda

Oblečení, ve kterém hraje prim jediná barva, kdy v jednotlivých prvcích obměňujete pouze jednotlivé odstíny, to je monochromní móda. A pokud si jako blondýnka vyberete béžovou, máte zaručený nejen letní módní hit, ale také stylovou trefu pro svou barvu vlasů. Nebojte se vrstvení, vyzkoušejte si oblečení tón v tónu v různých stylech. Skvělou službu vám udělá nejen pro business schůzky, ale také v rámci volnočasových aktivit nebo sportu. Béžová prostě blondýnkám sluší a není jí nikdy dost!

Lady in red

Když se řekne červená, každý si představí dokonale upravenou dámu v malých červených. Fajn, ale pro každodenní nošení tohle klišé asi úplně nebude. Dejte si záležet a dopřejte si dostatek zářivých odstínů červené pro topy ve své skříni. Červená vaši tvář rozjasní a v kombinaci s červenou rtěnkou nebo tónovanou pomádou na rty se stane vaším nejlepším přítelem pro volný čas i sport. Červená vám dodá sílu a sebevědomí. A bude vám skvěle pasovat k barvě vlasů.

Jen růžová to může být

Máte rádi růžovou, nebo se k ní stavíte skepticky? Je dobré vědět, že právě tato barva, obzvláště ve svých světlejších tónech, sluší blondýnkám každého věku. Zvolte jeden solitérní prvek v růžové barvě pro svůj outfit a vezte se na vlně totální pohody. Věk, váha a společenské postavení – o to přeci v životě nejde. Důležité je cítit se dobře a obklopovat se tím, co nám přináší radost. A růžová vám dodá spoustu energie, to si pište. Kombinujte například s bílou, béžovou nebo základní černou barvou.

Jakou barvu si pro svůj dnešní den zvolíte vy? V čem se budete cítit příjemně a osobitě?

Zdroj: Redakce. Náhledový obrázek: