Stylová trefa: Jak si užít leopardí vzor? Máme tipy pro šatník i domácnost

Leopardí vzor je momentálně in a rozhodně si jej můžete dopřát dosyta. Máme super tipy, se kterými si jej užijete – už chystejte místo ve skříni i v domácnosti, šelma právě přichází!

Šaty, boty, nebo třeba overal

Při použití leopardího vzoru je důležité dodržet základní pravidlo – do outfitu již nepřidávejte žádné další barvy, které se na vzoru nevyskytují. Vhodné kombinace „parda“ jsou tedy s černou, hnědou nebo béžovou. A to v případě obuvi i doplňků. Na své oblíbené náušnice v jiných barvách tak rovnou zapomeňte, stylově by si nerozuměli.

Top, se kterým zazáříte

Stylová trefa letošní sezóny je leopardí top. Kožené sukně jsou in již druhou sezónu, i letos s nimi zazáříte. Vsaďte na sukně s vysokým pasem, které jsou velmi pohodlné. K outfitu s leopardím vzorem nevolte příliš romantický účes. Vlasy místo toho sčešte dozadu a dopřejte jim mokrý look. Máte náladu cítit se jako šelma? Leopardí vzor vás inspiruje.

Luxusní záležitost do bytu

Proč se při dekoraci domácnosti držet při zemi? Je libo deset polštářků s tímto stylovým vzorem? Potah na sedací soupravu? Nebo si rovnou dopřejete schody, které už od pohledu září luxusem a jedinečností? Zapomeňte na to, že byste se měli držet při zemi, je to přeci váš domov.

Vychytávky, které zvládnete sami

Máte kreativní chvilku? Využijte ji ke sjednocení své domácnosti. Stačí maličkost a bude doladěna k dokonalosti. Namalovat si tak můžete pomocí akrylových barev třeba květináče, nebo si jednoduchým leopardím vzorem vyšperkovat vázu na váš jídelní stůl. Je libo trochu jedinečnosti v koupelně? Vyrobte si ze staré dřevěné krabice originální kousek pro všechny kosmetické potřeby.

Přivítejte šelmu ve vaší domácnosti i šatníku. A nedržte se zpět. Moc dobře víte, že vám tento vzor sluší.

Zdroj: Instagram. Náhledová fotografie: Gettyimages