Trendy slunečních brýlí pro rok 2021 – motýli a geometrické tvary

Geometrické tvary brýlí jsou hitem.

Letos si se stylem opravdu vyhrajeme. Frčí totiž sedmdesátky, geometrické tvary, spojené brýle i motýlí křídla. Největším trendem stále zůstává mindset nové dekády: unikátnost a individualita.

Sedmdesátky s moderním poselstvím

Trendy módy sedmdesátých let se promítají také do stylu slunečních brýlí pro tento rok. Geometrické tvary všeho druhu, to je stylová trefa. Je libo obdélníky? Trojúhelníky? Nebo vysoce stylové hexagony? Omyl neuděláte ani v případě kulatých lenonek. Basic černé obroučky pak budou skvělý základ pro ty, kdo si netroufají příliš vynikat.

Milujete svou individualitu? V tom případě se nebojte se naplno projevit a zvolte barevné obroučky. Zapomeňte na tvrzení minulé dekády o tom, že by k sobě mělo cokoliv ladit. Tato doba přeje odvážným! Sedmdesátkový šmrnc okořeňte podle svého, současné poselství totiž velí: Nekopírovat, tvořit trendy.

Sedmdesátkový styl doplňte svou jedinečností. 
Fotka od pablo soriano z Unsplash.
Sedmdesátkový styl doplňte svou jedinečností.
Fotka od pablo soriano z Unsplash.

Oversized čtverce

Maxi čtvercové brýle se již loni objevovaly na některých celebritách a dalo se tušit, že si je letos budeme moci vychutnat i my. Kromě pohodlí pro oči nabízejí také jedno plus – chrání oční okolí proti slunečním paprskům a oddalují tak stárnutí kůže. Nebojte se jít do vzorů a barevných kombinací obrouček, život si máme právo užít pokaždé, kdy jdeme ven. Vychutnávejte si svou jedinečnost.

Motýli na očích

Ne, nebojte se, nebude se jednat o infantilní zobrazení motýla. Pojmem motýlí brýle se totiž označuje trend tvaru, který je o něco širší než loňský hit kočičích očí. Zatímco Cat Eye se hodil spíše pro mladší ročníky, motýli poslouží stejně dobře teenagerům i seniorům. Vydejte se objevovat možnosti, které máte. Dáte se do barevných obrouček s divokými vzory, nebo vám postačí pastelové odstíny?

Brýle ve tvaru motýlích křídel. 
Fotka od Annie Theby z Unsplash.
Brýle ve tvaru motýlích křídel.
Fotka od Annie Theby z Unsplash.

Spojené brýle

Brýle, které jsou složeny z jediného nahoře propojeného kusu skla, nastavovaly trendy již na začátku milénia. Nyní jsou zpět s velkou parádou, a také s novou barevnou škálou. Ochraňte své oči stylově při procházkách městem i při sportu.

Spojené brýle budou letos trendy. 
Fotka od wilson montoya z Unsplash.
Spojené brýle budou letos trendy.
Fotka od wilson montoya z Unsplash.

Které kousky si oblíbíte vy?

Zdroj: whowhatwear.co.uk. Náhledový obrázek:  Alex Iby z Unsplash.