Máte málo místa ve skříni? Toto video vám ukáže levnou vychytávku, kterou má každý z nás doma

Téměř každý z nás už někdy pravděpodobně zažil to, že mu místo ve skříni postupně zmizelo, a každý den se tedy musel prát s tím, jak kousek oblečení mezi řadu ramínek opět vtěsná.

Opravdu to všechno potřebujete?

Jeden z důvodů, proč se oblečení do skříně nevejde, může být zbytečné shromažďování. V první řadě je tedy důležité zjistit to, jestli oblečení které mermomocí uschováváte, opravdu vynosíte.

Pokud se přeci jen pustíte do vyřazení nepotřebných kousků, můžete je následně třeba prodat na internetových bazarech. Tato varianta je skvělá v tom, že si za získané peníze můžete nakoupit takové kousky oblečení, o kterých budete vědět, že vám ve skříni jen tak ležet nebudou.

Další variantou může být také věnovat toto oblečení na charitu nebo těm, kterým by se hodilo více. Nejen, že si tím ušetříte vaše místo ve skříni, zároveň ale uděláte dobrou věc ze které budete mít skvělý pocit.

Pomohou plechovky

Pokud jste se dostali do bodu, že i přes veškerá úsporná opatření nemáte volné místo ve skříni, nebo si jen chcete ukládání oblečení zefektivnit, mohou vám pomoci obyčejné plechovky od nápojů, ze kterých odtrhnete jejich kovové uzávěry. To pomocí jedné ze dvou dírek jednoduše zavěste na první ramínko. Do druhé, zbývající dírky, následně zahákněte další ramínko s dalším kusem oblečení. Takto můžete postupovat až do té doby, dokud vám nedojde výška skříně. A té je přece vždy o trochu více, než šířky.. nebo ne?

Zdroj: mommyoverwork.com, Náhledový obrázek: mrsiraphol z Freepik