Žena se vrátila z výletu a podívala se na pořízené fotografie: Při pohledu na jednu z nich ji zamrazilo

Na záběrech, které zachytila uživatelka sociálních médií Carolyn pomocí trailové kamery poblíž Seattlu, je vidět obrys obrovského tvora, který se nápadně podobá legendárnímu lesnímu muži známému jako Bigfoot nebo Sasquatch. Záhadný objekt vyvolal řadu spekulací.

Dvě fotografie, které na Facebooku zveřejnila Carolyn, jistě potěší příznivce teorie o Yettim. „Právě jsem zkontrolovala svůj fotoaparát. Buď je v okolí sněžný muž, nebo si ze mě někdo dělá legraci,“ okomentovala svůj příspěvek. Autorka dále uvádí, že snímky pocházejí z hory Si v údolí Snoqualmie. Ta leží východně od Seattlu a je známá několika ‚výskyty“ chlupatého hominida.

Podle serveru Live Science bylo dosud nahlášeno více než 10 000 různých pozorování tohoto legendárního tvora, přičemž většina z nich pochází z oblastí, jako je Washington, Oregon, severní Kalifornie a Britská Kolumbie v Kanadě. Carolyniny fotografie sice vypadají důvěryhodně, ale v porovnání se záběry, které byly zveřejněny v loňském roce, je to nic.

Paul Seaburn z MysteriousUniverse.org komentoval příspěvek slovy: „Ať je to cokoli, je to VELKÉ. Velká hlava, velký zadek, velké tělo, silné nohy, velké ruce. To by musel být hodně velký člověk. Jeho chůze je normální a není na ní nic medvědího ani opičího.“

Zdroj: MysteriousUniverse.org, LiveScience.com. Titulní obrázek: Pixabay/LUM3N