3 tipy na valentýnské líčení, které zvládnete sama

Letošní Valentýn určitě nebude takový, na jaký jsme zvyklí. To ale znamená jediné – nenechte si zkazit náladu a snažte se, abyste byl tento den pro vás příjemný. Odměňte se třeba krásným líčením.

Růžová kráska

Patříte mezi zadané dámy, které si chtějí valentýnský den užít především pro to, že toužíte zažít změnu ve svém nabitém programu? Dopřejte si look, který bude dokonale rezonovat s romantickým laděním celého dne. Nejprve na horní část víček naneste zlatý třpytivý stín. Poté už zbývá jen udělat širokou linku pomocí růžového očního stínu. Nezapomeňte na řasenku.

Na rty použijte nude rtěnku a přetřete je leskem. Výsledek je skutečně působivý.

Nádech léta a noblesy

Možná i vy patříte mezi ženy, které touží na svátek lásky působit elegantně. Užijte si svou chvíli pro sebe a poté, co si dáte voňavou koupel, si natřete tělo jemným bronzerem se zlatavým nádechem. Poté už zbývá jen použít zlaté oční stíny a nanést řasenku.

Na rty použijte konturovací tužku a rtěnku s okrovým podtónem. A hra na kočku a na myš může začít. Jste šelma!

Valentýn je o lásce

Asi každému je jasné, že na svátek všech zamilovaných nebudete trávit večer hraním karet. Přiznejme si, že mnohé muže velmi vzrušuje červená barva. Proto když pro dnešní večer zvolíte některý z odstínů červené rtěnky nebo lesku, trefíte se přímo do černého. Obtáhněte si oči černou tužkou a pohled podtrhněte řasenkou zvýrazňující objem řas.

Svého býka pak můžete jako toreadorka dráždit ještě o něco více, například červeným lakem na nehty.

Letošní Valentýn bude jiný. A bude skvělý! Třeba jej prožijete s partnerem na romantické procházce, možná si zahrajete lechtivé hry. Nachystejte se s předstihem a dopřejte si líčení, ve kterém se budete cítit svá.

Zdroj: www.elle.com, Náhledový obrázek: z lookstudio z Freepik.