Jste sami na Valentýna? Víme, jak si den užít

Svatý Valentýn se stane vaším oblíbeným dnem.

Ze všech stran se to na nás valí – romantická gesta, valentýnské slevy a klišé všeho druhu. Za žádnou cenu si nenechte namluvit, že jste jediní, kdo na svátek lásky nemá partnera. Místo toho prožijte den na sto procent. Víme, jak na to.

Svatý kdo?

Nenechte si zkazit náladu. Svátek zamilovaných je v současné době především o tom, kdo během něj prodá více svého zboží. Ve skutečnosti tento den proběhne úplně stejně jako každý jiný. Takže je úplně jedno, jaký světec zrovna slaví svůj den. Chleba prostě levnější nebude.

Fotka od Alex Mihai C z Unsplash.

Je potřeba se odměnit

Společnost se vám snaží vnutit, že je nutné mít partnera? Kašlat na to! Místo toho se zaměřte na své úspěchy. Během dne si sedněte a vypište si na papír ty nejmenší maličkosti, ze kterých jste měli v poslední době radost.

Chce to skvělý plán

Naplánujte si nejbližší den volna tak, aby vám přes veškerá omezení dělal radost. Odměňte se za to, že jste. Svatý Valentýn se může stát vaší novou soukromou tradicí, kdy se vydáte na road trip, budete si číst od kuropění až do noci, nebo vyhlásíte mezinárodní šlehačkový den.

Fotka od averie woodard z Unsplash.

Hýčkejte se

Kdo se těší do vany plné voňavých olejů? Kdo si dnes dopřeje třeba celonoční sledování svého oblíbeného seriálu? Dopřejte svému tělu péči a radost.

Už se těšíte, až si den pořádně užijete?

Zdroj: www.verywellmind.com. Náhledový obrázek: Lidya Nada  z Unsplash.