Už vás vztah nudí? Zkuste do něj přinést zábavu a dát mu nový rozměr

Partnerství vázne? Povolejte humor a dostaňte se opět do toho bodu, kdy vám spolu bylo krásně. Smějte se spolu třeba celý den! Žijeme přece jen jednou.

1. VYTVÁŘEJTE VTIPNÉ SITUACE

Nejjednodušší způsob, jak začít ve svých vztazích vytvářet humor, je vytváření situací, kdy je legrace přirozená. Studie prokázaly, že páry, které se spolu smějí, mají lepší vztahy a jsou ve vztahu spokojenější.

Tak, a teď ty poneseš mě. 
Fotka od Vince Fleming z Unsplash.
„Tak, a teď ty poneseš mě.“
Fotka od Vince Fleming z Unsplash.

2. PODÍVEJTE SE SPOLU NA KOMEDIÁLNÍ SERIÁL

Podívejte se na komediální seriál, nebo se rovnou vrhněte na sledování stand-up komiků. České a slovenské nové komiky si oblíbíte.

3. SLEDUJTE VTIPNÉ POŘADY

Podívejte se spolu na zábavný pořad a užijte si pohled na řehtajícího se partnera. Můžete si navzájem utírat slzy smíchu.

4. POUŽIJTE HUMOR, KDYŽ ATMOSFÉRA HOUSTNE

Když napětí vzroste, humor je může rozptýlit a připomenout vám a vašemu partnerovi, že se máte rádi. Pomáhá oběma stranám dívat se na situace s trochu nadhledu. Samozřejmě toto lze použít pouze při malé hádce nad nesmysly. Buďte citliví a humor používejte skutečně ve chvíli, kdy by situaci pomohl.

"Pamatuješ, jak jsem minule dal do pračky bílé prádlo a červený ručník?"
Fotka od Priscilla Du Preez z Unsplash.
„Pamatuješ, jak jsem minule dal do pračky bílé prádlo a červený ručník?“
Fotka od Priscilla Du Preez z Unsplash.

5. PROČ SI ZE SEBE NEUDĚLAT LEGRACI?

Všichni máme občas praštěné nápady, ale necháváme si je pro sebe. Proč do toho nezapojit i partnera? Nebojte se být trapní, udělejte si ze sebe legraci.

6. POUŽIJTE HUMOR V LOŽNICI

Proč by se ložnice měla stát místem, kam humor nesmí? Zažeňte jednotvárnost a dovolte si legrační prvky. Kupte partnerovi roubík, pořiďte si legrační erotickou pomůcku, zahrajte si erotickou hru.

"Dnes večer ti erotickou show představí Mr. Kachnička."
Fotka od Priscilla Du Preez z Unsplash.
„Dnes večer ti erotickou show představí Mr. Kachnička.“
Fotka od Priscilla Du Preez z Unsplash.

Samozřejmě můžete na svého partnera připravit také nevinné žerty a domluvit se, že je povoleno, abyste se v nich střídali. Občas se stanou zdrojem skutečně velkého výbuchu smíchu.

Zdroj: www.powerofpositivity.com. Náhledový obrázek: Gettyimages