Astronaut Brian O’Leary: Někdo jiný je na Měsíci!

Je někdo jiný na Měsíci? Zatímco většina z nás by chtěla jen úplnou transparentnost, pokud jde o fenomén UFO a mimozemský život, zdá se, že naše společnost má ještě dlouhou cestu k odstranění překážek, které brání úplné transparentnosti. Zdá se, že tato „průhlednost“ je dosažitelná pouze tehdy, když vlády na celém světě přestanou materiály související s UFO označovat za „problém národní bezpečnosti“. Nakonec je zřejmé, že život existuje i jinde ve vesmíru, a není to záležitostí národní bezpečnosti, nýbrž záležitost svobody společnosti.

Existuje mnoho důkazů o tom, že jsme kontaktováni mimozemšťany, a že tyto civilizace nás navštěvují velmi dlouho, jejich vzhled je možná bizarní z jakéhokoli tradičního  západního materialistického hlediska. Tito návštěvníci používají technologie ovlivňující vědomí – toroid, a pro své pohonné systémy používají společně rotující magnetické disky, které se zdají být společným jmenovatelem fenoménu UFO“, říká Dr. Brian O’Leary, bývalý astronaut NASA, nyní profesor fyziky v Princetonu.

Prvních pár odvážných jedinců už nasměrovalo naši společnost k této sociologické svobodě, bezpochyby k nim patří Wiki Leaks a Edward Snowden. Wiki Leaks se snaží udržet krok s ohromným množstvím tajných dokumentů, které ukrývají vlády po celém světě. Samotná vláda USA klasifikovala každý rok přibližně pět milionů stránek jako tajné.

To je důvod, proč v posledních letech řada vysoce postavených vládních úředníků, vědců a astronautů mluvila o mimozemšťanech na veřejnosti, a některé z těchto sdělení jsou považovány pro naši společnost za šokující, neboť žije ve stínu informací. Nedávno vědecký a fotografický analytik NASA George Leonard, který získal různé oficiální fotografie Měsíce od NASA, vydal knihu „Někdo jiný je na Měsíci“ a oficiálně se připojil k dlouhému seznamu bývalých zaměstnanců NASA, kteří mluvili o jednom z nejzajímavějších témat 21. století.

Počty vědců a vládních úředníků, kteří mluvili o NASA, UFO, Měsíci a mimozemšťanech, jsou ohromující. Leonard tvrdí, že NASA úmyslně odstranila informace o aktivitě mimozemšťanů na Měsíci, před ním nikdo takové veřejné prohlášení neudělal. Dr. John Brandenburg podporuje tvrzení Leonarda a jeho prohlášení. Byl náměstkem ředitele mise ‚Clementine‘ na Měsíci, která objevila v roce 1994 na měsíčních pólech vodu.

zdroj: soulask.com, newspunch.com, Titulní obrázek: Pixabay.com/0fjd125gk87