Bláznivá výzva během lockdownu: Oblečte si k popelnici večerní róbu

Během doby koronavirové mají ženy nový problém: „Mám co na sebe, ale nemám si to kam vzít.“ Popelnicová výzva vše vyřešila. Zkusili jste si i vy vzít nádherné oblečení jako vhodný oděv k vynášení odpadků?

Lidé vymyslí kde co

Během doby už jsme si zvykli, že internetových výzev, kdy se vtipálci snaží převzít iniciativu a vykouzlit nám úsměv na tváři, stále přibývá. Nejinak tomu je i v dnešní době. Už jsme viděli videa, kdy se ženy během dne svlékly a následně natáčely reakci svého partnera, když do místnosti vešly nahé. Nic netušící muži většinou seděli u videoher a nechápali, co se děje.

Na cestě k popelnicím…
Fotka od Khusen Rustamov z Pixabay 

Oblečení je třeba vynosit

Asi se shodneme, že v posledních měsících jsme neměli příliš mnoho příležitostí k tomu, abychom se krásně oblékli a zúčastnili se společenské události. Oblečení na to ale máme. Co jen s tím? Hmm, ano! Nápad je na světě! Popelnicová výzva osloví lidi po celém světě.

Klidně přidejte i krásný účes a make-up

Máte v plánu vynést odpadky do popelnice? Nezapomeňte se pořádně ustrojit. Ke svátečním šatům se přeci nebudete vypadat jako domácí povaleč. Zvolte odpovídající vlasový styling, nahoďte dokonalý make-up a můžete vyrazit. Sousedé se možná pobaví ještě o něco více, než vy.

Nezapomeňte si udělat fotečku do rodinného alba. Přeci nebudete budoucím generacím vyprávět o hrozivých statistikách, které na nás číhaly na každém kroku. Bláznivá fotka vejde nesmazatelně do dějin vašeho rodu.

Zdroj: www.theguardian.com. Náhledový obrázek: obi-onyeador z unsplash.com