Chcete si pořídit elektronickou cigaretu? Vyberte si tu nejlepší!

Moderní verzí kouření jsou elektronické cigarety. Jedná se o velmi oblíbený způsob, jak si užít svou oblíbenou chuť nikotinu. Jestli uvažujete o koupi tohoto produktu, měli byste zvolit nejvyšší kvalitu. Naštěstí existují šikovná porovnání a testy, které vám určí nejlepší produkt podle mnoha kritérií. V tomto případě se jedná o:

  • požitek z kouření,
  • údržba,
  • poměr cena/kvalita.

Nejlepší elektronické cigarety

Podle velkého testu e-cigaret a gripů existují jasní vítězové. Jestli chcete nejlepší elektronickou cigaretu, měli byste se spolehnout na iSmoka Eleaf iJust 3, která se umístila na první příčce. Z gripů je nejlepší VOOPOO DRAG X PLUS, který nemá snad žádnou nevýhodu při používání ani údržbě. V každém případě si zážitek z kouření u obou produktů zaručeně užijete.

Druhy e-cigaret, ze kterých můžete vybírat

Nerozdělitelné e-cigarety (all in one e-cigarety) patří mezi nejmodernější produkty, na které se můžete spolehnout. Potřebujete k nim jen tzv. e-liquid, což je speciální náplň. Dovnitř ji dostanete přes plnicí otvor. Další možností jsou rozdělitelné e-cigarety. Jde o klasický typ, kde lze oddělit žhavící část od baterie. Díky tomu můžete vyměnit každou z těchto částí.

Gripy jsou technicky mnohem pokročilejší než e-cigarety. Jejich baterie dlouho vydrží a můžete si dokonce nastavit různé styly vapování. Díky tomu si užijete netradiční zážitek při kouření. Poslední možností je výjimečná e-shisha, která vám poskytne úžasný zážitek. Jedná se o ochucené varianty s příjemnou vůní, které jsou bez nikotinu. Navíc ji nemusíte ani nabíjet.

Vychutnat si můžete i klasické cigarety trochu jinak

Důvodem, proč si mnoho lidí kupuje e-cigarety je fakt, že si chtějí užít ovocné příchutě. Ty si ale můžete užít také u klasických cigaret. Ochucené praskací kapsle do cigaret se snadno aplikují a můžete si díky nim užít až 10 příchutí. Jestli jste měli v minulosti rádi mentolové cigarety, můžete se ke svému oblíbeného kouření znovu vrátit.

Fotka zdroj: Pixabay