Chcete vědět, jestli je váš partner ten pravý? 5 znamení, podle kterých poznáte, že ano!

Jste se svým partnerem už nějakou tu dobu a pořád si nejste jistá, jak to vlastně ve skutečnosti cítí on? Existuje několik znamení, které muži dělají, pokud to se svými partnerkami myslí vážně. Přečtěte si několik z nich a posuďte sami, kam váš vztah míří!

Ženy často dumají nad tím, co pro svého partnera vlastně znamenají. Myslí to se mnou vážně, nebo jsem jen výplň v jeho prázdném životě? I když nás muži milují, nedávají to tolik najevo. Naštěstí víme, jak odhalit mužské myšlenky pomocí maličkostí, které dělají! Jaké to jsou?

1) Pravidelně se vám ozývá

První znamení je jednoznačně to, že se s vámi partner snaží být v kontaktu i ve chvílích, kdy zrovna nejste spolu. Občas vám zavolá nebo sem tam pošle milou zprávu? Pak to vypadá nadějně!

2) Plánuje společné chvilky a pak je opravdu zrealizuje

Mnoho mužů má jen plané řeči a říká věci, kterými chce ženu pouze dostat do postele. Pokud váš milý plánuje výlety, rande či jakékoliv společné chvíle, které opravdu uskuteční, pak je to pro vás dobrá zpráva!

Foto od Unsplash

3) Nebojí se vám sdělit své obavy a potřeby

I když třeba nenávidí komunikovat o svých pocitech, pro vás to udělá. Ví, že je to důležité a že je to jediný způsob, jak udržet vztah dlouhodobý a funkční. Vždy, když jej něco trápí nebo si něco přeje, sdělí vám to a nečeká do hádky, při které by vám vše vmetl do tváře.

4) Dělá gesta jen tak, aby vás potěšil

Přinese vám květiny nebo vezme na romantickou večeři, i když zrovna není Valentýn? Zaběhne vám v jedenáct večer do večerky pro čokoládu, protože vás navštívily vaše dny? Pokud na vás vašemu muži záleží, snaží se vás neustále překvapovat maličkostmi, které vám vyčarují úsměv na tváři.

5) Říká vám o sobě všechno

Kromě toho, že se zajímá o vás, vám také rád sdělí informace o sobě. Je jedno, jestli povídá o svém dni v práci nebo o zážitky s přáteli, jednoduše chce, abyste o něm věděla a to je další důkaz, že to s vámi myslí vážně.

Zdroj: yourtango.com, Náhledový obrázek: Gettyimages