Jak žije Catherina Zeta-Jones? Elena ze Zorra už má dospělou dceru, která je její kopií

Možná jste dosud netušili, že exotická kráska je vlastně britského původu. Jak dnes žije manželka Michaela Douglase, se kterým slaví narozeniny ve stejný den?

Láska, se kterou se nestárne

Ano, víme to. Čas nelze zastavit. Ale při pohledu na stále zamilovanou manželskou dvojici Michaela Douglese a Catherinu Zeta-Jones musíme alespoň utrousit, že oba vypadají skvěle, a že jim zřejmě společný život a pevné partnerství bez turbulentních dramat svědčí. Michael Douglas je přitom od své partnerky starší o celých 25 let! Catherina se ale zřejmě nemá čeho obávat, protože u Douglasů je v genech zakódována dlouhověkost. Ostatně i Michaelův tatínek, legendární představitel Spartaka, se dožil úctyhodných 103 let!

Dcera je kopií matky

Catherine má s Doulasem dvě děti. Její dcera nedávno oslavila osmnácté narozeniny, což slavný pár samozřejmě nemohl nechat bez komentáře. Catherine napsala, že Carys Zeta je velmi milá a moudrá osoba, že na ní obdivuje její smysl pro humor a dobrosrdečnost. Dodala s vtipem, že ještě dcera musí zapracovat na svých znalostech z japonštiny. Carys přitom roste do krásy a stále více se podobá své slavné matce.

Na červeném koberci

Společně se manželé věnují nejen výchově dětí a svým soukromým aktivitám, ale také se občas objeví i na nějaké prestižní společenské akci. Posledně to bylo při udílení Zlatých glóbů. Tyto filmové a televizní ceny se letos předávaly virtuálně, ale i tak bylo potřeba pořad natočit. Manželé tak předávali cenu pro vítěze kategorie Nejlepší snímek – drama. A vypadali skvostně. I po více než 20 letech společného života vypadají jako dvě hrdličky a stálice.

Zdroj: www.hellomagazine.com. Náhledová fotografie: Flicker