Clark C. McClelland je muž s podivným příběhem. Tvrdí, že byl svědkem setkání mezi astronauty NASA a 2,74 metrů vysokým mimozemšťanem

McClelland říká, že pracoval pro NASA jako operátor kosmické lodi v Kennedyho vesmírném středisku na Floridě. Během své kariéry se podílel na 650+ misích v rámci agendy Mercury a Apollo, stejně jako programu Space Shuttle.

Během jedné z misí raketoplánu se stal divákem blízkého setkání astronautů NASA s vysokým mimozemšťanem.

Podle jeho výpovědi McClelland sledoval misi ze svého stolu v Kennedyho řídícím středisku, když uviděl něco, co neměl vidět:

McClelland, bývalý ScO [Spacecraft Operator], Space Shuttle Fleet, osobně pozoroval 2,64 až 2,74 metrů stop vysokého mimozemšťana na svých videomonitorech, když byl ve službě v Kennedyho vesmírném středisku, Launch Control Center (LCC).

“Mimozemšťan stál vzpřímeně v nákladovém prostoru raketoplánu a diskutoval se dvěma upoutanými astronauty NASA! Také jsem na svých monitorech pozoroval kosmickou loď ET, jak je na stabilizované, bezpečné oběžné dráze za hlavními motorovými podvěsy raketoplánu.

“Pozoroval jsem tento incident asi minutu a sedm sekund. Spousta času na zapamatování si všeho, co jsem pozoroval. Byla to mimozemská a mimozemská hvězdná loď,” napsal na svých webových stránkách.

McClelland říká, že se nemohl mýlit, protože jeho zkušenost do značné míry zaručuje jeho odbornost v “vizuálním rozpoznávání plavidel vytvořených a provozovaných lidskou rasou, ať už tajných nebo jiných.”

Říká, že nebyl jediným úředníkem, který byl svědkem schůzky. Nějaký čas po incidentu se mu přítel svěřil, že viděl stejného mimozemšťana v prostoru pro posádku raketoplánu.

McLelland říká: “Mimozemšťané jsou tady na Zemi, chodí mezi námi. Mohly být implantovány do našich různých pozemských vlád.”

McClelland říká, že pěstoval blízké přátelství s astronautem NASA Edgarem Mitchellem, jedním z prvních vesmírných průkopníků a šestým člověkem, který vstoupil na Měsíc.

Mitchell byl zastáncem existence mimozemšťanů a jejich přítomnosti na Zemi. V roce 1998 na konferenci v Connecticutu řekl, že si je “na 90 procent jistý, že mnoho z tisíců UFO zaznamenaných od roku 1940 patří návštěvníkům z jiných planet.”

Mitchell je jen jedním z mnoha astronautů, kteří otevřeně mluví o svých názorech na fenomén mimozemšťanů.

Nedávno se objevilo několik tvrzení, že kamery NASA ukázaly UFO doprovázející Mezinárodní vesmírnou stanici.

zdroj: The Guardian, The Daily Mail, Titulní obrázek: Pixabay.com/VirajTamakuwala