Co pořídit k Vánocům partnerovi? Dejte si pozor na „měkké dárky“

A máme to tu po roce zas. Shánění dárků pro naše blízké. Ale co jim pořídit, abychom jim udělali radost? Dnes vám přináším tipy na dárky pro vaší drahou polovičku, které určitě nezklamou. 

Permanentka na fotbal je trefa do černého 

Ano, existuji sice muži, kteří fotbalu neholdují, ale většina jich stejně na fotbal do hospody občas zajde. Je váš partner nadšeným fotbalovým fanouškem? S permanentkou na zápasy ho potěšíte a zároveň mu dáte najevo, že máte přehled o jeho zájmech. Pokud se ve fotbalu moc nevyznáte, nechte si radši poradit od dobrého kamaráda či kamarádky. Aby se vám nestalo, že Sparťanovi koupíte permanentku na Slavii. Pod stromečkem by sice vznikla vtipná situace, ale to pravděpodobně nebude tím, v co jste doufala. 

Fotografie od Tembela Bohle z Pexels

Koníčky zjednodušují výběr 

Má váš manžel či partner specifický koníček? Tak to máte půl bitvy vyhráno. Ať už je vaše drahá polovička nadšeným stavitelem modýlků, rybářem či kuchařem, s dárkem inspirovaným oblíbeným koníčkem nikdy nešlápnete vedle. 

Fotografie od Lum3n z Pexels

Vstupenky na koncert 

Hudbu má rád každý. Proč tedy nepřekvapit vstupenkami na oblíbenou kapelu? Z vlastní zkušenosti mohu říct, že je to jeden z nejvděčnějších dárků pro muže. Darujete mu zážitek, na který jen tak nezapomene. 

S košem uzenin neuděláte chybu 

Pokud máte fantazii na bodu mrazu a opravdu nevíte, co partnerovi darovat, dárkový košík s vínem či uzeninami je takový záchranný dárek. Potěší vždy a pravděpodobně se otevře už pod stromečkem . 

Čemu se vyhnout 

A na závěr je nutno zmínit i dárky, které muže zrovna nepotěší. Řídila bych se pravidlem 2M: měkké, mýdlové dary ne. Tzv. „měkouš“ je něco, co muž pod stromečkem vidí opravdu nerad.

Fotografie od cottonbro z Pexels

Ať už se jedná o novou košili, trika či staré dobré ponožky, pokuste se jim spíše vyhnout. To samé platí pro kosmetické produkty, ať už se jedná o sprchové gely nebo pěnu po holení. Existují samozřejmě výjimky, každý ať se zařídí podle sebe a podle toho, co má rád a já vám všem přeji Veselé Vánoce.

Zdroj: Natalie Heikenwälder, Náhledová fotografie: cottonbro z Pexels