Jak vypadá Chůva k pohledání 28 let od natáčení?

Fran Drescher si všichni zapamatovali jako velmi temperamentní a prostořekou Fran Fine z komediálního seriálu Chůva k pohledání. Jak dnes vypadá?

Stala se hvězdou

Seriál Chůva k pohledání si oblíbily davy. Jeho natáčení začalo již v roce 1993 a provázel nás v podstatě celými devadesátkami. Celkově měl šest epizod a do roku 1999, kdy projekt skončil, se natočilo na 145 epizod. Čím byl seriál tak oblíbený? Ostrovtipem hlavní postavy a nenucenému ladění. Prostě úplně něco jiného, než co nabízel rodinný seriál Krok za krokem, kde byli všichni až nějak moc dokonalí a učesaní pro výchovu americké společnosti.

Vystřídala na 900 outfitů!

Fran tak byla skutečným živlem. Kromě svého šarmu se vyznačovala také skvělým smyslem pro jedinečnou módu, který napodobovaly ženy na celém světě. Z Fran se prostě stala hvězda. Uvádí se, že si v rámci seriálu oblékla více než 900 outfitů.

Točí různé projekty

Je jasné, že se téměř 30 let od natáčení Fran změnila. Zraje jako víno. V poslední době jste tuto rodačku z New Yorku mohli zaznamenat například v seriálu Living with Fran, nebo v seriálu Indebted. Jako dabérka se pak představila v Hotelu Transylvánie nebo v Pasti na žraloka. Tato šarmantní dáma v září oslavila 63. narozeniny.

Aktivní je také na sociálních sítích, kde se stává tváří mnoha projektů a organizací. Tahle kočka se rozhodně nenudí ani chvíli a lidé ji stále milují.

Zdroj: fanpop.com.  Náhledová fotografie: Getty Images