Jak reagují sociální sítě na staronového ministra zdravotnictví?

Humor je tím, co nás spojuje. Možná jste si také mysleli, že jmenování staronového ministra je kanadský žertík. Není. Pojďte se podívat, jak se zpráva o další výměně na ministerstvu promítla na kreativitě v rámci sociálních sítí.

Už po čtvrté

Je to již po čtvrté, kdy ve vládě Andreje Babiše dochází k výměně ministra zdravotnictví. 13. prosince 2017 byl do funkce jmenován Adam Vojtěch, a vydržel dlouho. Svůj úřad opustil až v září loňského roku. Poté následovala smršť. Roman Prymula si svou funkci udržel několik týdnů, Jan Blatný pak od října do dubna. Ministr Petr Arenberger se úřadu ujal 7. dubna tohoto roku, abychom se již v květnu mohli dočkat opětovného střídání. Komu by z toho nešla hlava kolem?

Nová roční období

Skandály některých ministrů jsou do nebe volající. Nebyli bychom to však my, Češi, abychom nedokázali celou situaci odlehčit. A tak se sociálními sítěmi doslova valí humorné příspěvky, které komentují současnou situaci. Věděli jste například, že vznikla nová roční období? Jak je vidět, Sluntěch se vrací právě včas. Letní měsíce už všichni nedočkavě vyhlížíme.

Hokejové mistrovství

Co na tom, že se na výkon našeho národního mužstva v rámci Mistrovství světa v ledním hokeji v Rize nedá moc dívat. Do toho výměna ministrů. Člověk by se uzoufal… Nebo bude lepší si celou situaci trochu humorně spojit? Tak co myslíte, půjde Roman za chvíli opět ze střídačky na led?

Slavný biják

Kdo by neznal krvavý biják Quentina Tarantina nesoucí název Kill Bill. Stejně jako on, i naše česká verze si našla své druhé pokračování. Jen Umu Thurman nahradil jiný hrdina.

O dalších novinkách na sítích vás budeme brzy opět informovat.

Zdroj: tmbkofficial, hitradiofmcz, radiokrokodyl. Náhledová fotografie: Facebook A. Vojtěcha