Jakým dárkem potěšit ženu, abyste jí dokázali, že Vám na ní záleží?

Vánoce – období plné času stráveného v rodinném kruhu, kdy zapomeneme na stres z práce a trávíme čas u cukroví se svými blízkými. Ale jako vždy přichází otázka ohledně dárků. Chcete být letos trochu originálnější? Přináším Vám několik nápadů, jak koupit Vaší mamince, přítelkyni, manželce nebo sestře dárek, u kterého budete vědět, že ji potěší.

Dárková karta

Začneme trochu tradičněji. Dárková karta je sama o sobě dárkem, který není sám o sobě až tak originální, ale je to sázka na jistotu, pokud jste dosud v arzenálu měli pouze svíčky a voňavky. Co takhle jí dát dárek v této podobě a zařídit tak, že si vlastně pak sama podle svého vkusu vybere něco, co s chutí využije? Záleží na Vás, zda koupíte kartu do jejího oblíbeného obchodu s oblečením (pokud nevíte, stačí se podívat na cedulky u pár halenek, které ráda nosí), punčochovým zbožím, prádlem nebo, pokud chcete být trochu netradiční, do obchodu s čaji nebo praženou kávou. Pozor ale dejte na domácími potřebami a obchody ložním prádlem. To se z dárku pro radost rychle stává dárek praktický, a to by se Vám mohlo vymstít.

Fotoalbum

Dárky nemusí být jen o ceně. Když si dáte tu práci a pozbudete trochu času, album se společnými vzpomínkami určitě dojme a připomene jí, že jí máte rádi. Nemusíte být nějaký velký umělec, ale trocha barevného papíru ještě nikdy nikomu neublížila, a když ke každé fotce přidáte krátký vtipný popisek, úspěch máte zaručený.

Fotka od Dominika Roseclay z Pexels

Její oblíbený koníček Vám napoví

Pokud má nějaký koníček, máte půl bitvy vyhráno. Ráda čte? Zjistěte si od její kamarádky, co by jí udělalo radost (často o takovýchto věcem mají přehled i děti). Pokud je její vášní lední hokej a nejste si výběrem dárku jistí, jednoduše se zeptejte. Věřím, že když spolu vyberete chránič či nové brusle, ze kterých bude mít radost, tak fakt, že to nebude pod stromečkem překvapení, půjde stranou. 

Zamyslete, o čem poslední dobou mluvila

Mluví, až moc často o tom, že by se ráda jednou podívala do Disneylandu nebo navštívila sochu malé mořské víly? Vánoce jsou ideální příležitostí dokázat, že nasloucháte a přejete si, aby byla šťastná

Rodina je základ

Tento bod je spíše doplňkový, protože chtěla na závěr zdůraznit, že i když vyberete sebelepší dárek, nebude nic platný, pokud si nebudete všímat dostatečně jí samotné. Nejkrásnější Vánoční dárek je přeci, že máte jeden druhého.

Fotka od Daria Shevtsova z Pexels

Zdroj: womenshealthmag.com, obrázky: Kate photo z Pexels