Konzerva nebo Mr. Bombastic: Tyto typy mužů ženy v posteli nesnášejí

Nikdo není dokonalý, ale některé chyby by měly z chvilky postelových hrátek skutečně zmizet. Čím muži nejčastěji svou partnerku odradí? Jdeme se podívat na přehlídku toho, o čem se stydíte mluvit.

Mr. Bombastic

Všude byl, všechno zná, vše umí nejlépe. Mr. Bombastic pak přijde do ložnice a člověk se nestačí divit. Tento egocentrický muž prostě myslí jen a pouze na sebe. Pokud máte v ložnici zrcadlo, zřejmě se bude s chutí pozorovat. Občas sice věnuje pozornost i vám, ale jen proto, abyste o něm dobře mluvila na veřejnosti.

Němá tvář

Někteří muži mají milostný život spojený jen se sportovním výkonem a toliko se na něj soustředí, že nevydávají skoro žádné zvuky. Žádné „ty máš ale nádherné tělo“ nebo „to se mi moc líbí“ od něj neuslyšíte. Nezbývá, než hádat, co zrovna prožívá a jestli se mu to líbí, nebo úpěnlivě trpí a čeká, až změníte polohu.

Konzerva

Mnoho žen už prošlo sexuální revolucí a dobře víme, že není jen jedna nebo dvě polohy. Někteří muži si ale stále myslí, že musí být aktivní pouze oni a snažit se o to, aby nás uspokojili tradičními metodami. Použití nějaké zábavné hračky nepřipadá v úvahu, stejně jako milování se na nějakém netradičním místě. S konzervou si sice užijete, ale po čase to zřejmě bude nuda.

Ach, ten kašpárek

Někomu prostě není shůry dáno. Zatímco ženy si mohou nechat zvětšit prsa a cítit se tak třeba lépe, muži mají nevýhodu. S malým kašpárkem se snaží rozehrát hru, která může být dopředu prohraná. Možná by se místo toho zarytého výrazu v obličeji mohli věnovat intimním partiím pomocí jiných metod, ženská sexualita je přeci velmi rozmanitá.

Zdroj: Redakce. Náhledový obrázek: Gettyimages