Mikina stylově: 5 trendy tipů kde a jak ji nosit

Oversized mikina rozhodně patří k módním trendům posledních měsíců. Přejete si tipy, jak si stylově nosit? Přichystali jsme si jich pro vás hned pět! Jdeme na to.

1. Šaty, nástup

Až ve skříni objevíte partnerovu mikinu, podívejte se na ni jinýma očima. Oversized mikina, nebo klidně kousek ze šatníku vašeho protějšku, vám skvěle poslouží jako šaty. Když je venku teplo, stačí jen mikina. Pokud je chladněji, zvolte pohodlné legíny nebo bavlněné podkolenky či punčochy. K mikině přizvěte pohodlné tenisky nebo vysoké boty.

2. Nejlepší přítel pro sport

Když se cvičí, to je nám teplo až až. Po tréninku se ale rádi obalíme příjemně teplou mikinou. Chcete vypadat krásně a zároveň moderně? Pozvěte si na chvilku po sportu oversized mikinu. Lepší zdroj tepla nenajdete a pohodlí je přímo božské!

3. Hurá do města!

Také milujete pohodlí při procházkách městem? Právě oversized mikina je skvělým společníkem pro bloumání nejen po obchodech, ale i pro procházky jen tak ulicemi města. Nahoďte upnuté kalhoty, tenisky a batoh a vzhůru za dobrodružstvím!

4. Pohodlně i stylově do přírody

Zapomeňte na staré šusťákovky. Až se budete chystat na pořádný road trip, nahoďte do kufru užitečnou oversized mikinu. Hodit se bude pro toulky krajinou, pro romantická zastavení i pro ranní zachumlání. K večeru s kytarou je to must have! Nebo si snad myslíte, že se budete cítit pohodlně v upnuté mikince sahající sotva po pás? Ani náhodou. Jeďte na výlet stylově!

5. Dneska chci být sexy

Máte náladu na to vypadat dnes sexy? Sáhněte po obří mikině. Dokonalé vlasy a líčení nesmíte vynechat, ale místo nepohodlných šatů, ve kterých se nedá dýchat, vsaďte na vytahané džíny, oversized mikinu a dokonale čisté tenisky. Wooow, výsledek bude parádní! Budete se cítit sexy i pohodlně. Je čas si hrát.

Už se těšíte, až si v sekáči nebo ve výprodeji najdete svůj poklad? Obrat o mikinu můžete i svého partnera. Bude koukat, jak se kousek z jeho skříně dá obrátit v super stylovku. Užijte si tvoření! Milujete obří mikiny? My ano.

Zdroj: Redakce MůjLife.cz.  Náhledový obrázek: Gettyimages