Takto hubnou slavné ženy: Zažeňte hlad podle Jennifer Lopez a shoďte až dvě kila za den podle Madonny

Nechtějí dát na dovolené bulvárním novinářům záminku ke škodolibým fotkám nebo potřebují shodit pár kilo, protože za týden natáčejí videoklip, či zkrátka potřebují vypadat štíhlejší. Toto dělají slavné krásky, když se rychle potřebují dostat do formy!

Victoria Beckham – Jez jako vrabec

Victoria je proslulá svou siluetou a často byla podezřívána z anorexie. Podařilo se jí vymyslet bláznivou dietu s názvem „Jez jako vrabec“. Britská ikona denně jí (spíše pije) pouze koktejl obsahující jahody, zelený salát, sójové boby a více druhů řas. Victoria si nemohla dovolit žádný dezert ani svačinu.

Renée Zellweger – ledové kostky

Jedna z věcí, která pomáhala Renée dostat se po roli Bridget Jones zpátky do formy, byl trik s ledovými kostkami. Prostě je cucala a hubnoucí efekt spočíval v tom, že tělo přijímalo něco absolutně bez kalorií, ale zároveň je spalovalo, když usilovalo vyrovnávat teplotu organismu. 

Miranda Kerr – kokosový olej do všeho

Od té doby, co Miranda porodila první dítě, vše vaří na kokosovém oleji a používá ho všude, kde se dá. I na tělo. Je přesvědčena, že funguje doslova magicky – a částečně má pravdu, kokosový olej má vynikající účinky na pleť a tělo a zároveň dokáže zrychlit metabolismus. 

Jennifer Lopez – esenciální oleje

Každé ženě, která má problém zhubnout, JLo radí, aby inhalovala grapefruitový esenciální olej, protože ani ona sama si neumí odepřít mlsání mezi hlavními jídly. A není to žádný hollywoodský výmysl, vůně grapefruitu opravdu potlačuje chuť na sladké a hlad obecně.

Madonna – „vlkodlačí“ dieta

Z Madonny věru důchodkyně nebude a tak se nedivme, že si udržuje postavu za každou cenu. Třeba i takzvanou „vlkodlačí“ dietou. Její princip spočívá v tom, že jakmile nastane úplněk – a poté ještě dalších 36 hodin – přestane jíst a přijímá pouze tekutiny. Ideálně vodu, neslazené minerálky a bylinkové čaje. Prý je tehdy lidský metabolismus nejvýkonnější a nejefektivněji se odbourávají toxiny, takže královna popu „sundá“ i dvě kila za den!

Kim Kardashian – Atkinsonova dieta

Kim podle vlastních slov přibrala během prvního těhotenství více než třicet kilo, ale už za čtyři měsíce měla záhadně přes dvacet dole. Zařídila to Atkinsonova dieta, ze které sice výživoví odborníci nejsou nadšení, ale zjevně funguje. Žijete zejména na proteinech (bílkovinách) a karbohydráty (sacharidy, tedy cukry a škroby) jdou stranou.  Dlouhodobě asi žádná výhra, ale když je třeba tělo rychle vyrýsovat, proč ne.

Zdroj: healththoroughfare.com. Náhledová fotografie: phyliskirigia z Flickr