Tento domácí krém odstraní celulitidu již po 7 dnech používání!

Příprava této domácí masti proti celulitidě není složitá. Důležitější je, že je účinnější než krém zakoupený v obchodě. Krém připravený podle následujícího receptu vykáže první výsledky již po 7 dnech používání.

Tento krém je ideálním nástrojem v boji proti tzv. pomerančové kůži, ale je účinný i proti striím.

Domácí krém proti celulitidě

Složení:

100 ml jakéhokoli dětského krému

5-6 tablet Mumio

20 kapek aromatického pomerančového oleje

3-5 kapek aromatického skořicového oleje

Pro přípravu tohoto krému proti celulitidě je nejvhodnější použít dětský krém, protože neobsahuje žádné škodlivé látky.

Má ideální množství tuku i hydratace

Mumio tablety se velmi často používají nejen v boji proti celulitidě, ale také na strie. Mumio tablety pokožku vypínají, zvyšují její elasticitu, takže je jemná a hedvábná.

Aromatické citrusové oleje jsou v boji proti celulitidě velmi účinné. Právě boj proti celulitidě je často považován za jejich primární schopnost. Sami si můžete podle svých preferencí vybrat, který olej použijete: pomerančový, citronový nebo třeba limetkový. Měli byste však vědět, že prospěšné látky citrusových olejů pokožku zpevňují a vyživují.

Skořicový olej má nejen příjemnou vůni, ale je také velmi účinný v boji proti celulitidě. V kombinaci s citrusovým olejem poskytuje vynikající výsledky.

Příprava krému je velmi jednoduchá:

Vložte 100 g dětského krému do sklenice (jeho objem musí být větší než 150 ml). Poté přidejte 5-6 tablet Mumio rozdrcených na prášek a promíchejte. Pokud budete mumio tablety uchovávat v lednici, budou se vám lépe drtit na prášek. Přidejte 20 kapek pomerančového (nebo jiného citrusového) oleje a nejvýše 5 kapek skořicového oleje.

Všechny přísady dobře promíchejte, přikryjte a nechte 8 až 10 hodin odstát. Poté směs ještě jednou promíchejte. A krém proti celulitidě je hotový a připravený k použití. Nezapomeňte nádobku po každém použití uzavřít.

Pro dosažení nejlepších výsledků potírejte krémem problematické partie těla každý den. Po 7 dnech můžete očekávat první výsledky.

Trvanlivost tohoto krému je 3 týdny. Poté je třeba vyrobit další.

Po nanesení krému počkejte, až jej pokožka celý vstřebá. Teprve poté se oblečte (krém lze použít i před spaním). Později si můžete na pokožce všimnout tmavých skvrn od mumiových tablet, ale ty se dají snadno smýt.

Zdroj: healthlyandnaturallife.com, Titulní obrázek: Pixabay.com/Claudio_Scott