Toto v posteli s partnerem nikdy nedělejte

Ať už jste si nabrnkli nového partnera nebo chcete zpestřit postelové hrátky s tím stálým, existují jisté věci, kterým byste se v posteli měli vyhnout. Dávejte si pozor na tyto základní chyby a váš život bude veselejší, v posteli i mimo ni.

Nebuďte přehnaně domýšliví

Pokud jste vašeho partnera právě poznali, nepředpokládejte, že s vámi bude automaticky sdílet vaše osobní představy a fantazie. Komunikace je ve vztahu zásadní a od začátku byste měli pracovat na tom, abyste společně dospěli ke vzájemnému pochopení. Jedině tak vás bude vaše soužití skutečně naplňovat.

Neřešte problémy v posteli

Spousta párů využívá čas v posteli k tomu, aby řešily problémy uběhlého dne. Snad proto, že je to poprvé za celý den, kdy jsou spolu sami a v soukromí. Tímto způsobem nicméně vnášíte do ložnice hněv a zášť, čímž měníte prostor určený k vašemu potěšení v bojiště. Většinou se bohužel stává, že se situace postupem času vyhrocuje a jeden z partnerů začne odmítat sex z důvodu účelového potrestání svého partnera. Pokud jste naštvaní, odložte vážné rozhovory na ráno.

Nestyďte se mluvit o svých představách

Mnoho lidí se obává sdílet své fantazie se svým protějškem, zejména ze studu. Někteří se navíc domnívají, že by se partner mohl urazit a chápat některé návrhy jako kritiku. Opět je nutné si připomenout, že komunikace ve vztahu je základ. Na jednu stranu jsme ochotní jasně si vymezit, co v žádném případě dělat nechceme, stejně tak bychom měli být schopni si říct i o to, co se nám líbí. Respektujte však meze vašeho partnera a buďte pozorní.

Nepředstírejte

Raději buďte upřímní než příliš lichotiví. Předstíráním se obvykle snažíte co nejrychleji ukončit něco, co vás příliš nebaví. Využijte této příležitosti spíše k tomu, abyste zjistili, jak by vás partner mohl v posteli uspokojit lépe.

Nesrovnávejte

Skutečně nikoho nebudou zajímat vaše historky o sexuálních hrátkách z vaší minulosti, i když se vám to může zdát jako dobrá příležitost se okázale pochlubit. Každý má o sexu jiné představy, takže co vám mohlo fungovat s bývalými partnery, se tentokrát nemusí vůbec osvědčit. A i kdyby ano, nikomu se nelíbí pomyšlení na to, jak si jeho partner užíval s jinými. Všichni si přeci nalháváme, že nám našeho partnera kurýr doručil v neporušeném balíčku, a to zcela nepoužitého!

Zdroj: thehealthy.com, Náhledový obrázek: Freepik