Už se po týdnu karantény doma nudíte? Podívejte se, jak napálit vašeho partnera

Pod tíhou okolností, kdy se svět obrátil vzhůru nohama, už jste zapomněli na srandu? Nebojte se, poradíme vám, jak si zpestřit partnerské chvíle trochou legrácek.

Výzva na internetu

Není tomu tak dlouho, kdy se internetovým světem šířila výzva, aby se ženy a dívky během dne svlékly a vešly do místnosti, kde se právě nacházel jejich nic netušící partner. Některé reakce byly skutečně k nezaplacení. Většina mužů se na svou partnerku ihned podívalo mlsným okem, jiní si nepřáli být rušeni u svých videoher. Zkuste to taky. Jaký bude váš výsledek?

Pojď si hrát

Pro tuto legrácku nebudete potřebovat nic víc, než obyčejný trychtýř, malou skleničku vody a gumičku do vlasů. Nejprve přijďte za partnerem, vložte si trychtýř za kalhoty a položte si gumičku na hlavu. Ukažte mu, že se zkusíte gumičkou trefit do trychtýře. Podařilo se vám to? Nyní vyzvěte partnera, aby se snažil on. V době, kdy se bude soustředit na to, aby se mu povedlo se gumičkou trefit, mu do trychtýře vylijte malou skleničku vody. Překvápko!

Vylekejte ho

Možná také občas sledujete show Ellen DeGeneres. Ta je sice skvělou moderátorkou a kromě zábavných rozhovorů se dokáže vcítit i do pohnutých osudů obyčejných lidí, ale svět a všechny celebrity ji nejvíce znají pro její umění vystrašit své hosty. Nečekaně si připraví půdu pro to, aby je pořádně vystrašila, když to nejméně čekají. Přichází partner z práce? Schovejte se do skříně nebo do místnosti, kam víte, že budou směřovat jeho kroky. A vylekejte jej.

Nevinné pranky si na sebe s partnerem můžete přichystávat pravidelně. Tak schválně, co dáte dnes?

Zdroj: www.boredpanda.com. Náhledový obrázek: getty images