Víte, co o vaší povaze prozrazuje datum narození? Budete velmi překvapeni, když zjistíte, že…

Chcete vědět, co datum narození vypovídá o vaší povaze? Podívejme se na to. Než začneme, musíte nejprve zjistit, jaké je číslo vaší skupiny.

Pokud jste se narodili 1., 10., 19. nebo 28. dne v měsíci, jste číslo 1.

Pokud jste se narodili 2., 11., 20. nebo 29. dne v měsíci, jste číslo 2.

Pokud jste se narodili 3., 12., 21. nebo 30. dne v měsíci, máte číslo 3.

Pokud jste se narodili 4., 13., 22. nebo 31. dne v měsíci, máte číslo 4.

Pokud jste se narodili 5., 14. nebo 23. dne v měsíci, máte číslo 5.

Pokud jste se narodili 6., 15. nebo 24. dne v měsíci, máte číslo 6.

Pokud jste se narodili 7., 16. nebo 25. dne v měsíci, máte číslo 7.

Pokud jste se narodili 8., 17. nebo 26. dne v měsíci, máte číslo 8.

Pokud jste se narodili 9., 18. nebo 27. dne v měsíci, máte číslo 9.

ČÍSLO 1

Jste chytrý a zábavný člověk, který umí být tvrdohlavý, pracovitý, čestný, žárlivý a soutěživý. Jste také velmi dobrosrdeční a přátelští a lidé narození v těchto dnech jsou často slavní.

Jsou samostatní a věří si ve své schopnosti. Pokud patříte do této skupiny, zamilujete se v mladém věku, ale do manželství vstoupíte až jako starší. Budete mít problémy s lidmi, kteří mají jiné názory než vy.

Čeká vás také pomsta ze strany nepřátel. Jsi-li muž, získáš si úctu světa, i když tě mnozí budou nenávidět. Prožijete nádherný život se skvělým partnerem a dětmi. Nejlépe se hodíte k lidem narozeným 4., 6., 8., ale také 3., 5. a 7. dne.

ČÍSLO 2

Lidem narozeným v této skupině vládne Měsíc a všichni je mají rádi. Jsou to velcí snílci s nízkým sebevědomím. Patří k nepředvídatelným lidem. Tito lidé mají umělecký talent.

Mohou být stejně slavní jako Gándhí nebo Hitler. Vaše slova jsou pravdivá a dokážete předvídat různé situace, které se nakonec naplní. Můžete se stát básníkem, obchodníkem nebo umělcem.

ČÍSLO 3

Tito lidé jsou sobečtí, věřící a mají silnou vůli. Vždy se světu ukazují se šťastnou tváří a vždy dostanou, co chtějí. Bez tvrdé práce však v životě ničeho nedosáhnete. Věříš, že mladí lidé by měli respektovat starší, a nepovažuješ se za dokonalého.

Jste náročný člověk, který respektuje názor ostatních. Váš život bude vypadat jako horská dráha, ale vy vytrváte a budete mít skvělou rodinu. Pokušení peněz vás však může dohnat až na pokraj, proto se ujistěte, že se dokážete ovládat.

ČÍSLO 4

Jste tvrdohlaví a pracovití, i když v důležitých oblastech života nemáte štěstí. Můžete od sebe odvést pozornost mnoha lidí. Jste-li žena, budete velmi dobří ve studiu a umění. Pokud jste muž, pochopíte problémy ostatních a celý život se budete snažit získat srdce gejši.

Budete si užívat života, budete trávit čas utrácením peněz s přáteli, kteří vás však mohou okrást. Buďte proto opatrní. Jste velmi laskaví a pomůžete těm, které znáte.

ČÍSLO 5

Jste velmi oblíbení a jednoduchou konverzací můžete hodně získat. Vaše mysl je stvořena pro podnikání a budete úspěšní, pokud si otevřete podnik s událostmi nebo hudbou.

Máte skvělý smysl pro humor a každý vás požádá o pomoc. Jakmile se usadíte natrvalo, budete mít více než jeden vztah a stanete se sobci. Vaše žena bude chtít kontrolovat vše, co se ve vašem životě děje, takže buďte opatrní.

ČÍSLO 6

Narodili jste se, abyste si užívali života naplno a nestarali se o ostatní. Můžete se uplatnit ve školství nebo v managementu. Jsi talentovaná a milá, velmi oblíbená a šťastná.

Jste také velmi milující – pokud jste muž, budete milovat mnoho žen a projdete několika vztahy. Pokud jste žena, pravděpodobně se vdáte mladá. Budete mít šťastný život. Nejlépe se hodíte k lidem narozeným 1., 6. a 9. a také 4. a 5. dne.

ČÍSLO 7

Jste realistický, sebevědomý, šťastný a talentovaný člověk, který si pravděpodobně vybuduje kariéru umělce. Většinu času jste však nevrlí. Jste-li žena, budete si rodiny velmi vážit a můžete s rodiči mnohé napravit.

Pokud jste muž, budete pravděpodobně oblíbený u žen a talentovaný. Lidé narození v této skupině budou mít pravděpodobně problémy v manželství.

Prožijete krásný život, ale musíte se o něj hodně starat. Začněte hledat partnera raději dříve než později, jinak byste mohli zůstat sami. Nejlépe se k vám hodí lidé narození 2. nebo 1. a 4. dne.

ČÍSLO 8

Lidé narození v této skupině budou mít silný charakter, ale málokdy budou pochopeni. Rádi ukazujete na ostatní a v životě budete finančně strádat. Zažijete mnoho nepříjemných situací a problémy vám budou bránit ve studiu.

Z těchto zkušeností se poučíte a budete bojovat za lepší život. Máte spoustu skvělých přátel a jste vždy připraveni jim pomoci. Budete žít disciplinovaným životem, který vás dovede k úspěchu. Nejlépe se k vám hodí lidé narození 1., 4., 5. a 8. dne.

ČÍSLO 9

Jste fyzicky i psychicky silné osobnosti. Vždycky míříte vysoko. V rodině se mohou vyskytnout problémy již v raném věku. Vyjdete z nich však silnější. Jste ve společnosti respektováni a dokážete úspěšně překonat jakoukoli výzvu.

Jste hrubý člověk, který se zaplete do mnoha hádek. Uklidníte se, až když se uklidníte. Není pro vás snadné najít lásku, ale nakonec založíte rodinu.

zdroj: vmagazin.sk, Titulní obrázek: Pixabay.com/anncapictures