Rozlučte se s drahými kosmetickými přípravky. Tyto účinné pomocníky máte doma

Která dívka nebo žena nemá ráda všelijaké rady a vychytávky, aby vypadala co nejlépe a byla sama se sebou spokojená. Pojďme se na ně podívat. 

Epsomská sůl

Existuje takzvaná epsomská sůl, která je poměrně levnou záležitostí a přesto dokáže udělat velké divy. Je velice účinným pomocníkem v odstraňování černých teček. 

Jablečný ocet 

Máte pocit, že vaše vlasy jsou suché a bez lesku? Od toho je tu jablečný ocet, který stačí používat jednou týdně a uvidíte extrémní výsledky. Perfektně vyživí vaše vlasy a dodá jim lesk.

Želatina

Taková želatina může fungovat jako odlupovací maska. Můžete si ji vyrobit sami doma. Stačí smíchat lžíci neochucené želatiny s lžící mléka a na 10-15 sekund je společně ohřát v mikrovlnné troubě. Poté stačí počkat až na vašem obličeji uschne a uvidíte perfektní výsledky. Vaše pleť bude heboučká jak miminko. 

Chcete si umět vyrobit scrub na rty?

Přichází zima a spoustu lidí má problémy s popraskanými rty. Zachránit je můžete používáním scrubu, který si vyrobíte doma. Stačí smíchat vazelínu a cukr, a jednou týdně si rty potírat. Díky tomu je udržíte perfektně hladké a vyživené. 

Dětský pudr

Ptáte se na co můžete využít dětský pudr? Pokud jste milovnice dlouhých řas, je to rada přímo pro vás. Stačí si nanést vrstvu řasenky jako obyvkle, poté nanést trochu dětského pudru a zachvíli druhou vrstvu řasenky. Utíkejte to hned zkusit. 

Deodorant na jiná místa než pod paži

Znáte v létě ten pocit, kdy máte na sobě kraťasy nebo sukni a neustále se vám o sebe odírají stehna? Stačí si je potřít deodorantem a uvidíte, že už s tím nikdy nebudete mít žádný problém. 

Ústní voda

Ústní voda nejen že dodá vašemu dechu svěží vůni, ale také dokáže odstranit lupy a zahojit modřiny. 

Zdroj: www.hellomagazine.com, Náhledový obrázek: uživatel Freepik z Freepik