Zavřené kadeřnictví: Nestyďte se za šediny! Hnutí Free The Silver oslavující krásu vlasů jede sítěmi

Po celém světě se ženy během lockdownu staraly o spoustu povinností. Zavřená kadeřnictví nebyla nic příjemného, jedno pozitivum však skutečně vzniklo. Hnutí Free The Silver oslavuje krásu vlasů. Přirozenou krásu.

Tolik povinností

Možná to znáte také: Během pandemie se vás nikdo nezeptal na to, jak se cítíte ve svém těle. Jak se cítíte se svým účesem, na který jste v době zavřených kadeřnictví sami. Mnozí muži a ženy se tolik let chodí do kadeřnického studia především přesvědčit o tom, že i přes své šediny mohou mít stále vlasy jako dříve. Barví se, aby zakryli skutečnou podobu svých vlasů. A nejednou nás donutili být tak dlouho doma, bez veškeré péče. Kdo by se nezamyslel…

Ano, krásné

Je skutečně nutné si šediny neustále obarvovat a tajit je? Nebo je něco v nepořádku se společností, když nás nutí vypadat věčně na dvacet. Není to náhodou zvrácené, abychom se všemožně snažili být někým jiným? Přesně tyto myšlenky běhaly hlavou lidem, kteří založili hnutí Free The Silver. Momentální hit sociální sítě Instagram. Lidem došlo, že jejich vlasy jsou krásné takové, jaké jsou.

Konečně lehkost

Ženy a muži, kteří se rozhodli hnutí podpořit, vkládají své fotografie na své účty a označují je hashtagem #freethesilver. Proč se stydět za to, že už před třicítkou máte šediny? Proč je neproměnit v něco překrásného, co vás charakterizuje a dělá krásnými? Přestaňte na sebe vyvíjet tlak. Není nutné se pořád snažit být někým jiným, když jste krásní takoví, jací jste.

Hnutí Free The Silver spojuje všechny, kdo si myslí, že již není třeba stále něco předstírat. Přidáte se?

Zdroj: www.breakn.news. Náhledový obrázek: Getty images