Ženy vás nechtějí? Zde jsou možné důvody

Najít si ženu není snadná věc a možná si za to můžete sám, když se vám to nedaří. Kyperská univerzita dělala výzkum prostřednictvím ankety na stránce Reddit, kde zjišťovali, proč si nezadaní muži myslí, že je ženy nechtějí. 

V nejnovější studii s názvem Proč muži zůstávají single?, která byla publikována v časopise Evolutionary Psychological Science, analyzoval Menelaos Apostolou (odborný asistent na Fakultě humanitních a sociálních věd a práva na Univerzitě v kyperské Nikósii) téměř sedm tisíc odpovědí (z více než 13 000 komentářů) ve vláknu o tom, proč jsou někteří muži stále single.

Podívejte se, jaké jsou ve stručnosti nejčastější pánské komplexy, a trápí-li i vás, poskytneme vám jednoduché rady, jak s nimi zatočit.

Malá postava a pleš

Každý nemůže vypadat jako filmová hvězda, ale svůj vzhled lze kompenzovat dobrou povahou a vybíranými způsoby, jimiž ženu okouzlíte více než dvoumetrový krasavec, který neumí dámě ani dveře podržet.

Nízké sebevědomí

Ženy potřebují v muži cítit ochránce, a pokud si sám nevěříte, jak se na vás můžou spolehnout? Přestaňte se hrbit, narovnejte se, nebojte se očního kontaktu a kráčejte jako suverén.

Kde se stala chyba? Koupil jsem kytku i balonek a přesto mne odmítá? Fotka od wayhomestudio z Freepik

Malá snaha

Přehnaně se na někoho vázat a dělat ze sebe oslíka není dobré, ale je třeba o slečnu projevit zájem a rád byste se s ní vídal častěji.

Špatné flirtovací techniky

Flirtování je slabou stránkou mnoha mužů, proto – pokud se při této činnosti necítíte dobře, trénujte doma před zrcadlem. A nezapomínejte, že na pozvánky do postele v první větě žádná z normálních žen neskočí.

Čerstvě po rozchodu

Věřte nám, že žádná žena nechce na rande poslouchat sáhodlouhé ódy na vaši bývalou. Nejprve si to všechno sám srovnejte v hlavě a vyrovnejte se s rozchodem, a až poté se pusťte do nového randění.

Zdroj: https://bigthink.com. Náhledová fotografie: mego-studio z Freepik