7 Top tipů pro svěží jarní look

Konečně je venku jaro! I vy si jej můžete dokonale vychutnat a cítit se skvěle ve svém těle.

Dobrý den, odumřelé buňky ven

Zapomeňte na to, že byste si jarní krásu nechali vzít unaveným obličejem. Dodržujte výživu pokožky nejen vnější, ale i vnitřní. Zásobte se vitamíny a hydratačními krémy. Ale především: Používejte peeling alespoň dvakrát týdně. Odumřelé buňky už na obličeji nemají co dělat.

Jarní účes

Ano, v rouškách se nám naše krásné vlasy ukazují o něco hůře. Nedělejte si s tím starosti a vytvořte si přes víkend sérii drdolů a bochánků, které jste ještě nevyzkoušeli. Dva drdoly, sexy ledabylý bochánek, nebo business varianta s vlasovou drátěnkou. Rouška nerouška, jarní krása vynikne.

Bochánek nemusí být jen upravený, ale také pořádně střapatý. 
Fotka od StockSnap z Pixabay.
Bochánek nemusí být jen upravený, ale také pořádně střapatý.
Fotka od StockSnap z Pixabay.

Změňte parfémy

Jarní probuzení přírody nabádá k jemnějším vůním, než na jaké jsme si zvykli během zimy. Vsaďte na ovocné podtóny citrusových plodů a na dřevité vůně.

Pastelové drápky

Jarní období přímo vybízí k hravé manikúře. Metalické lesky vyměňte za pastelové barvy. Pokud jdete do města, hodí se také letošní trendy neonových barev. Pro jistotu si je ale do práce neberte a místo nich zvolte pastelové odstíny zelené, růžové nebo modré.

Ta nejlepší hydratace na světě

Po dlouhém chladném období naše tělo doslova volá po výživě. Zatímco přes den dbejte na pitný režim, večer si dopřejte relaxační vanu plnou olejů. Kokosový, olivový, mandlový. Každý den svou pokožku dokonale naolejujte v příjemné lázni.

Připraveni na pořádnou hydratační koupel? 
Fotka od Alexandr Ivanov z Pixabay.
Připraveni na pořádnou hydratační koupel?
Fotka od Alexandr Ivanov z Pixabay.

Je čas na nové trendy

Jako by s odchodem zimy odcházely i naše strachy a obavy. Nyní konečně můžeme vyjít ven, pořádně se nadechnout a radovat se ze života. Dopřejte si pořádnou dávku květinových vzorů, které jsou letos in. Na nos nasaďte trendy geometrické tvary slunečních brýlí a hurá ven!

Nezapomeňte se chránit

Stárnutí pokožky je z vysoké části způsobeno špatnou ochranou před slunečními paprsky. Používejte krémy s ochranným faktorem proti slunci po celý rok, i během jarních dnů.

Připravte si ty nejlepší podmínky pro kouzelné jaro a přivoňte si ke každému stromu, který vás bude lákat. Hurá, konečně jaro!

Zdroj: fashionfailure.com. Náhledová fotografie: Gettyimages