Cítíte doma nebo ve vztahu negativitu?

Někdy to z nenadání přijde a vše se nám začne kazit pod rukama. V našem životě převažuje negativita a otravuje nám život. Dnes si povíme pár rad a tipů, jak se jí zbavit a vyhnat negativitu ze svého domu i z hlavy.

Pusťte do domu co nejvíce čerstvého vzduchu

Začneme úplným základem a tím je dostatek čerstvého vzduchu. Skvěle vás to osvěží a pročistí nejen hlavu, ale i celý byt nebo dům. Využijte to i k vyklepání peřin nebo polštářů. Když už, tak pořádně.

Buďte vděční za všechny maličkosti

Není na škodu si každý den připomenout, že jsme rádi za lidi kolem sebe a za příležitosti a možnosti které máme. Připomínejte si pravidelně zejména pozitivní věci ve vašem životě. 

Vyvoňte si své bydlení 

Stačí využít nějaký osvěžovač vzduchu nebo obyčejné vonné tyčinky. Krásně provoní váš domov a kolikrát i velice přívětivě zapůsobí na vaše pocity a chování. 

Zjistěte pravý důvod, proč se cítíte být smutní

Odhalit příčinu vašeho smutku je znamení, že jste na velmi dobré cestě. Nebojte se trošku zapátrat ve vaší mysli a pokusit se takovou příčinu co nejrychleji odstranit. 

Vyneste všechen nepořádek

Nemůžete se cítit dobře někde, kde nemáte dostatečně čisto a uklizeno. Věnujte svůj čas a úsilí pořádnému úklidu. Věřte, že vám to velmi pomůže.

Fotografie od Karolina Grabowska z Pexels

Pořiďte si více zrcadel

Podle dávných povídek zrcadla přináší pozitivní energii a také očišťuje vaše tělo i mysl. 

Vyhněte se hranatým zrcadlům a vyzkoušejte spíše ty s kulatým tvarem.

Zdroj: www.laivana.com, Náhledová fotografie: Andrea Piacquadio z Pexels