Hvězdy mezi seniory – 4 influenceři, kteří patří mezi dříve narozené

Věk je jen číslo. Zatímco někdo považuje sociální sítě za odpad, jiný si na nich nalezne svůj prostor. Na věku přitom vůbec nezáleží. Zde jsou 4 influenceři, kteří mají na Instagramu milióny sledujících. A ano, není jim dvacet.

Baddiewinkle

Helen Winkle se od roku 2013 postarala o to, aby její fanouškovská základna pořádně vyrostla. Nyní má téměř 4 miliony followerů. Tato módní ikona se narodila v roce 1928 a nebojí si ze sebe udělat legraci. Mnohé značky vědí, že její účet je hitem, a proto s ní spolupracuje například Smirnoff, Winkle nebo oděvní řetězec Missguided.

George Takei

Přes milion sledujících má i George Takei, který ztvárnil roli Sulu v seriálu Star Trek z šedesátých let. Jaký obsah sdílí se svými fanoušky? Všechno možné – od humorných příspěvků až po vyjádření týkající se politiky. Dokonce vydal knihu, ve které se zamýšlí nad svým působením na sociálních sítích.

Iris Apfel

Téměř stoletá dáma je hvězdou sítí. Milují ji lidé po celém světě, v současné době má okolo dvou milionu followerů. Během svého života působila jako interiérová designérka. V současné době je významnou módní ikonou. Spolupracuje například s Vogue, nebo se značkou vyrábějící brýle, Nude Glass. Zkrátka tato dáma je influencer a trendsetter tělem i duší.

Advanced style

Vlastním jménem Ari Seth Cohen si vytvořila svůj účet na síti pod názvem Advanced Style a jak název napovídá, věnuje se módě. Konkrétně se snaží o to, aby svět věnoval větší pozornost módě určené seniorům. Vydala knihu, natočila film věnující se módě seniorů, a je aktivní i na sociálních sítích.

Sledujete účty těchto známých tváří i vy?

Zdroj: www.mediakix.com. Náhledový obrázek: Getty images