Jak si (ne)říct o sex?

Umíte vyjádřit své sexuální touhy, aniž byste si o „to“ výslovně řekli? Milování obvykle iniciují muži. Mnohé ženy se v tomto směru stále ještě ostýchají a málokdy otevřeně mluví o tom, na co mají zrovna chuť a co se jim honí hlavou. To ale neznamená, že nemají fantazii nebo sexuální apetit. Naopak!

Jak ale správně využít své ženské zbraně a nevypadat přitom zoufale? V následujícím článku vám prozradíme pár tipů, jak nažhavit vašeho partnera!

Vizuální stimulace

Chcete-li vašemu protějšku naznačit, že ho čeká šťastná noc, zkuste mu poslat nějakou žhavou fotografii, která rozproudí jeho představivost na maximum! Můžeme vám garantovat, že od té chvíle nebude myslet na nic jiného než na vás! 

Masáž a letmé doteky

Proč nezakončit náročný a stresující den smyslnou masáží? Jemné doteky vašich prstů na těch správných místech dokážou vašeho partnera vzrušit během pár vteřin. S použitím masážního oleje s dostatečně vysokou viskozitou a příjemnou vůní, např. čokolády nebo vanilky, se celý zážitek stane pro oba ještě mnohem příjemnější. Fantazii se meze nekladou, proto se neostýchejte obléci se do něčeho svůdného. Černá krajka vede!  

Podrážděte jeho čichové buňky

Kromě vhodně zvoleného prádla a upraveného vzhledu rozhodně můžeme doporučit použití kvalitního parfému! Je všeobecně známo, že muži nejsou příliš velkými fanoušky květinových vůni, jakkoliv romantické a jemné se ženám mohou zdát. Pokud si nejste jistá, co se vašemu partnerovi líbí, vsaďte na vanilkovou klasiku. Jste-li o něco odvážnější, vyzkoušejte něco svěžího a ovocného, muži prý přímo zbožňují vůni čerstvě vymačkaných pomerančů!

Nicméně pokud na parfém ve spěchu zapomenete, nic se neděje, vaše přirozená vůně je totiž pro muže mnohem víc sexy, než ten nejdražší parfém!

Zdroj: menshealth.com, healthline.com / Náhledová fotografie: GettyImages