Prožijte vášnivou valentýnskou noc díky těmto pokrmům

Připravte si dokonalý romantický večer.

Máte v plánu si svátek zamilovaných skutečně užít? Výborně! Máme pro vás skvělé tipy na pokrmy, se kterými si sváteční večer vychutnáte ve víru vášně.

Stačí chvilka přípravy

Na svatého Valentýna se rozhodně nechcete zakopat v kuchyni. Vsaďte na jednoduché pokrmy, které jsou výživné a zároveň lehké. Co takhle kuřecí steak? Připravený během chvilky a výborný! Rovnou si do tohoto jídla přidejte první vychytávku večera a jako dip si k němu nachystejte medovou omáčku s chilli a s fíky.

Fíky příznivě působí na tvorbu sexuálních hormonů. Med zase zvyšuje hladinu hormonů, po kterých máme přirozeně chuť se milovat. Díky chilli papričkám bude mít omáčka nejen říz, ale je prokázáno, že právě tato potravina stimuluje krevní oběh a zvyšuje prokrvení pohlavních orgánů.

Něco k zakousnutí

Večer bude jistě dlouhý, bude se hodit něco malého k snědku. Ne nadarmo se v tolika romantických filmech pojídají jahody. Právě ony totiž dokáží zvýšit sexuální výkonnost!

Miska jahod nesmí při romantickém večeru chybět.
Fotka od Pezibear z Pixabay

Víno nesmí chybět

Třešničkou na dortu budiž sklenka červeného vína. Díky ní prokrvíte erotogenní zóny a navodíte uvolněnou atmosféru. Už společné pití vína je krásným rituálem.

Máte vše připraveno? Nyní stačí jen pustit tu správnou hudbu, rozsvítit svíčky a užít si kouzelný večer.

Zdroj: www.cadenadial.com. Náhledový obrázek: Element5 Digital z Unsplash.