Smáli se jí, že má moc dlouhé nohy. Dnes jim to natřela

Ia Ostergren patří mezi modelky, které si na nezájem klientů rozhodně nemohou ztěžovat. Kráska ale během dospívání rozhodně neměla na růžích ustláno. Kvůli jejím dlouhým nohám byla neustále terčem posměváčků.

Neuvěřitelně dlouhé nohy

Ia byla se svou výškou 178 centimetrů snad předurčena ke dráze modelky. K dokonalé postavě, krásným očím a blond vlasům se ale přidala ještě jedna devíza, se kterou se stala doslova senzací. Její nohy totiž měří 108 centimetrů! Vedle ní se tak cítí jako naprostý břídil asi každý.

Své tělo si udržuje

Modelka se ale rozhodla, že to, co jí příroda nadělila, jí nestačí, a tak se dala na fitness a vyrýsovala své tělo k dokonalosti. Na sociálních sítích se později seznámila se svým současným manželem. Tím není nikdo jiný než Torbjorn Ostergren, švédský šampion v kulturistice. Dokonalá dvojice.

Zažila šikanu

Modelka přitom v době dětství a dospívání rozhodně neměla život, po kterém by jako modelka toužila. Pro její extrémně dlouhé nohy se jí spolužáci neustále vysmívali. Byla častým terčem šikany. Před několika lety se ale rozhodla, že sportem zatočí s chmurami, a dala se na fitness. Na rozdíl od posměváčků se tak stala skutečnou ikonou, která překonala svůj vlastní stín a ze svého těla udělala svou přednost.

Ia často propaguje sportovní oblečení a pomůcky pro fitness. Její dlouhé nohy na Instagramu obdivují miliony lidí.

Zdroj: https://www.thesun.co.uk/ Náhledová fotografie: GettyImg