Šokující proměna Shiloh Jolie-Pitt. Puberťačka se rozhodla pro radikální změnu účesu

Shiloh Jolie-Pitt je nejstarší z biologických dětí Angeliny Jolie a Brada Pitta. Již před několika lety se proslýchalo, že potomek slavného hereckého páru se cítí být chlapcem, žádá, aby byl oslovován mužským jménem, a volí chlapecké účesy.

Postupem času jsme ji vídali v ženštějších podobách a nyní Shiloh opět překvapila svou proměnou. Teenagerka radikálně změnila účes, píše web Viva!

Před časem se v médiích hodně mluvilo o experimentech se vzhledem nejstaršího biologického dítěte Angeliny Jolie a Brada Pitta, Shiloh. Potomek hereckého páru se prý měl oslovovat mužským jménem, vybírat si chlapecké oblečení a dokonce… zvažovat hormonální terapii a změnu pohlaví. V roce 2018 se nechala ostříhat nakrátko a z Shiloh se stala John. „Ráda se obléká jako kluk. Chce být chlapcem. Proto jsme ji museli ostříhat nakrátko. Myslí si, že je jedním z bratrů,“ řekla Angelina Jolie před lety v rozhovoru pro Vanity Fair.

Vloni v létě byla Shiloh se svou matkou zachycena na koncertě rockové skupiny Måneskin v Circo Massimo v Římě a vypadala krásně žensky a velmi si s Angelinou společný zážitek užívaly – psali jsme v našem článku Jak vypadá dcera Angeliny Jolie Shiloh dnes? Společně si užívaly velké překvapení.

Shiloh Jolie-Pitt nedávno překvapila fanoušky i média, když se vydala se svou matkou Angelinou Jolie na premiéru filmu „Eternals“. Teenagerka tehdy zcela šokovala svým ženským vzhledem, elegantně sepnutými vlasy, jemným make-upem a dámskými šaty. Objevily se spekulace, že dcera hereckého páru se ohledně změny image již vybouřila.

Shiloh radikálně mění účes

Vše však nasvědčuje tomu, že Shiloh neskončila s experimenty se svým vzhledem. Šestnáctiletá dívka se nedávno ukázala ve zcela nové image. Ukázalo se, že dcera Angeliny Jolie a Brada Pitta se rozhodla pro kompletní a radikální změnu účesu. Na nejnovějších fotografiích není po jejích dlouhých vlasech ani stopy, nahradil je vzhled „směšného ježka“. Je možné, že se Shiloh stále snaží najít sama sebe?

Zdroj: viva.pl. Náhledová fotografie: Shiloh Jolie-Pitt od Flickr