Žena se díky náměsíčnosti stala senzací internetu. Její videa pobavila přes 20 milionů lidí

Celina Myers, žena působící na sociální síti TikTok se po zveřejnění jejího náměsíčného videa stala absolutním hitem internetu. Její příspěvky získaly za krátký čas několik desítek milionů shlédnutí a lajků. Ptáte se proč? Jsou extrémně vtipná. Přesvědčte se sami.

Diagnóza jménem náměsíčnost

Náměsíčnost se řadí mezi poruchy spánku, probíhající nejčastěji v první třetině spánkového cyklu. Dochází k ní při částečném probouzení, přičemž tělo neprocitne úplně. Svaly a určité části mozku jsou vzhůru, zatímco ostatní oblasti „spí“.

Proč vzniká a jaká je léčba?

Příčina není zcela jasná. Nejčastěji se ale přisuzuje ke genetickým dispozicím a dědičnosti. Pravděpodobnost jejího výskytu může ale výrazně zvýšit spánková deprivace, nadměrné užívání alkoholu nebo užívání některých léků. V případě nutnosti se léčí psychofarmaky. V první řadě se ale doporučuje dodržovat správné spánkové návyky, dostatečně relaxovat a předcházet a psychickému vyčerpání.

Diagnóza přeměněná v hit

Američanka Celina Myers se ale náměsíčnost rozhodla sdílet se světem. Série jejích videí má do dnešních dnů neuvěřitelných 530 milionů zhlédnutí.

Na otázku jejího nejtrapnějšího zážitku odpověděla: „Při přespávání v jednom hotelu jsem při spánku vstala, odemkla si dveře, a sešla po schodech do vstupní haly. Nejhorší část na tom ale je, že jsem byla úplně nahá.“.

Celina nedávno nahrála video s titulkem: „Vzpomínám si, že jsem snila o večírku u bazénu“. Přitom ale vyšla před dům a pohazovala do sněhu plechovky. Pobavte se sami.

@celinaspookyboo

I remember dreaming about a pool party

♬ original sound – Celinaspookyboo

Zdroj: shape.com, Náhledová fotografie: pixelshot z Gettyimages